www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ако можем да помогнем


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ако можем да помогнем, Да се опитаме да помогнем на медиците ни
3aek
Публикувано на: 22.12.2006, 1:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 48
Участник # 395
Дата на регистрация: 22-May 06





--------------------
"WARNING: THE REVOLVER WILL FIRE IF THE TRIGGER IS PULLED!" Page 19, S&W Manual
PM
Top
Публикувано на: 22.12.2006, 22:29
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Заек,извинявай че не видях твоята тема.Аз вече се подписах в петицията.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 22.12.2006, 22:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Не се подписвам на такава петиция, още повече на чужд език! Евреите са виновни, те са за убиване! Никаква петиция не може да реши този и други въпроси поради простата причина, че нещата не зависят от тези, дето ще я подписват. Няма да я подпиша, не защото ми е трудно, а защото няма да има ефект. Аз неефективни начини за борба не използвам. Няма такава власт в света, която да се съобразява с такива смешни и жалки начинания. Не ме разбирайте погрешно, не желая никой да умира, обаче вкарват мен и вас в една схема, в която да циклим на едно място! Ако им предложим много пари, а те това и чакат, може и да ги пуснат, а може и да не ги! Съществуват неограничен брой вариации за оформяне на зло. Защо България трябва да плаща моите и вашите пари, за да ги вземе накрая един евреин? Или май това е целта на постановката? Както виждам ние гражданите не сме спрели да плащаме пари покрай тая удурма, от как тя влезе в действие!
Според мен, ако тия медици обичаха България, нямаше да ходят там да ги уреждат юдеомасоните да работят. По нищо не личи да обичат и българите, след като явно осъзнават че са жертва на един пъклен план и целта е, както на тях да им се ражкаже играта, така и на българския народ.
Аз на тяхно място бих настоявал за незабавно умъртвяване не защото се предавам, а защото ми става ясно и добре осъзнавам, че всичката гадост е измислена за това и пощада не е предвидена. Все някой трябва да го отнесе, но не и виновника! Дори и да знам, че народът ми би платил прескъпо за моята свобода, пак нямаше да го приема като вариант, защото вярвам че съм невинен и не е редно, свободата да се купува с пари. Ако съм виновен, редно е да си понеса последствията.

Ето така чифутите организират схеми и въвличат в тях неевреите, с цел ограбване извличане на ресурси, и да убиват за пари и власт! Това може да го проследите в реално време сега!

Казват, отишли там да работят, щото нямало друг избор, понеже нямало работа в БГ?? Ами откажете се от гражданството си и прав ви път, щом тъй мислите и в това вярвате! А не! "Ние искаме хем хуя в гъза, хем душата в рая"

Така ще става винаги, когато не се търси причината за проблема, а се търси начин за заобикалянето му!

Великият българин Васил Иванов Кунчев (Левски) беше казъл" "Ако спечеля, печели цял народ! Ако загубя, губя само мене си"
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 23.12.2006, 18:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Запознат @ Dec 22 2006, 11:58 PM)
Великият българин Васил Иванов Кунчев (Левски) беше казъл" "Ако спечеля, печели цял народ! Ако загубя, губя само мене си"

В такива принципни действия участвам и ще участвам и за напред! Можем само да се поучим от Васил Левкси. Един обикновен човек, достоен! Всеки ден си мисля по малко, как мога да се доближа до неговите действия и мисъл! Винаги се възхичавам от него!
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 24.12.2006, 13:33
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



Ако някой иска да разбере защо стана така с медиците и какво може да се направи, нека си направи труда и да прочете "Новата Тайна история". Напълно съм съгласен с Елтимир в случая(и то не защото именно той е писал материала, а защото и според мен нещата стоят по същия начин).
PM
Top
Спорт-Здраве
Публикувано на: 24.12.2006, 15:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06



QUOTE (Биргюн @ Dec 24 2006, 01:33 PM)
Ако някой иска да разбере защо стана така с медиците и какво може да се направи, нека си направи труда и да прочете "Новата Тайна история". Напълно съм съгласен с Елтимир в случая(и то не защото именно той е писал материала, а защото и според мен нещата стоят по същия начин).

Не е отговор Новата тайна история,не са виновни евреите.Виновни сме самите ние,защото нашият народ сам забрави или се отказа от национализма си.Когато осъзнаем вината си,тогава ще видим решението - прераждане на националната идея.Никакви преговори,войни,пари,петиции не могат да помогнат.Прераждането на национализма е единствено решение.
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 24.12.2006, 19:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Спорт-Здраве @ Dec 24 2006, 03:03 PM)
QUOTE (Биргюн @ Dec 24 2006, 01:33 PM)
Ако някой иска да разбере защо стана така с медиците и какво може да се направи, нека си направи труда и да прочете "Новата Тайна история". Напълно съм съгласен с Елтимир в случая(и то не защото именно той е писал материала, а защото и според мен нещата стоят по същия начин).

Не е отговор Новата тайна история,не са виновни евреите.Виновни сме самите ние,защото нашият народ сам забрави или се отказа от национализма си.Когато осъзнаем вината си,тогава ще видим решението - прераждане на националната идея.Никакви преговори,войни,пари,петиции не могат да помогнат.Прераждането на национализма е единствено решение.

Точно така. Обаче в същото го пише и в книгата. Само че между редовете.
PM
Top
Севар
Публикувано на: 26.12.2006, 21:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Нещастията ще продължават, защото отново българите решиха да се молят в църквата вместо да раздадат възмездие - да линчуват виновниците - Михайлова, Паси и Костов. Тъй де, не може да чакат Господ да свърши всичко. Впрочем според вестниците Надежда Михайлова при прочитането на присъдите била избягала в Щатите, а след връщането й от НСО й назначили охрана заради близките на медичките, които се заканвали.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Янга
Публикувано на: 27.12.2006, 19:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 338
Участник # 326
Дата на регистрация: 7-April 06



Съгласна съм със Запознат.
Тези дни по форумите се изписаха хиляди мнения относно това колко гнусни били арабите, колко жени имали, как живеели и т.н., както и какъв ад била за европееца Либия. Мен лично не ме интересува как живеят там, колко жени имат, как се трепят, нито пък бих отишла там, пък било то и на екскурзия.
В същото време тези страни винаги са бъкали от европейци от уж по-богати нации, които ходят с радост там, после някой го хванат, претрепят го и целият свят въстава срещу арабския свят. После всичко се забравя и се тръгва по старо му. Ами като са такива животни защо му е на един "бял човек" да ходи там? Заслужава ли си заради някакви си пари да влизаш в устата на лъва? Проблемът не е че арабите са животни, ами че ние сами си влизаме в капана и то абсолютно доброволно. Пустата му алчност съсипва и ще съсипе нашата цивилизация.
Естествено, не оправдавам и политиците - те са за бесене в случая, не сестрите. Всъщност управниците на цял свят са за бесилото, но това е друга тема.
PM
Top
Биргюн
Публикувано на: 29.12.2006, 22:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



QUOTE (Биргюн @ Dec 24 2006, 07:09 PM)
QUOTE (Спорт-Здраве @ Dec 24 2006, 03:03 PM)
QUOTE (Биргюн @ Dec 24 2006, 01:33 PM)
Ако някой иска да разбере защо стана така с медиците и какво може да се направи, нека си направи труда и да прочете "Новата Тайна история". Напълно съм съгласен с Елтимир в случая(и то не защото именно той е писал материала, а защото и според мен нещата стоят по същия начин).

Не е отговор Новата тайна история,не са виновни евреите.Виновни сме самите ние,защото нашият народ сам забрави или се отказа от национализма си.Когато осъзнаем вината си,тогава ще видим решението - прераждане на националната идея.Никакви преговори,войни,пари,петиции не могат да помогнат.Прераждането на национализма е единствено решение.

Точно така. Обаче в същото го пише и в книгата. Само че между редовете.

Всъщност прераждането на национализма не е решение, а шанс - според мен единственият. То ще бъде просто едно начало, но начало, без което не може. Според мен в отношенията между две страни(не само в смисъл на държави) виновни са е двете. Следователно вината трябва да поемат както и заспалото стадо, което с всеки изминал ден все повече и повече не заслужава да се нарича с името "БЪЛГАРИ", така и любимите ни лихвари.
PM
Top
Спорт-Здраве
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 934
Участник # 301
Дата на регистрация: 24-March 06




[QUOTE=]Всъщност прераждането на национализма не е решение, а шанс - според мен единственият. То ще бъде просто едно начало, но начало, без което не може.[/QUOTE]

...Та именно решение smil4334ad1724132.gif

[QUOTE=]Според мен в отношенията между две страни(не само в смисъл на държави) виновни са е двете.[/QUOTE]

"За всяко нещо място и...всяко нещо на мястото си".За нашето нещастие виновни сме единствено ние."Наш е пътя,наша е смъртта"-съдбата ни е наша и друга не ни засяга.Ако все пак се налага да се мисли за другите субекти,толтеките казват добре - да се правят предположения е неразумно и ненужно.
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Аз също мисля ,че с петиции,лентички и свещи не може да се помогне.С тези призиви към народа само хвърлят прах в очите ни и донякъде си чистят съвеста...Това са междудържавни отношения,които са в правомощията на власта...а както знаем там народа не участва...Подобни призиви ми приличат на национален траур ...на предварително погребение....на отклоняване от търсенето на отговорност кой и какво направи за сънародниците ни.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



[QUOTE=Спорт-Здраве,Jan 3 2007, 12:57 PM] [QUOTE=]Всъщност прераждането на национализма не е решение, а шанс - според мен единственият. То ще бъде просто едно начало, но начало, без което не може.[/QUOTE]

...Та именно решение smil4334ad1724132.gif

[/QUOTE]
Ммммммдаааааа....прераждането на национализма...толкова много "преродители"....толкова желаещи "родилки"...и в крайна сметка резултата все същия:"Много баби-хилаво бебе!"
Сега пък чета за БРОД (Българско Радикално Обединително Движение)...:Националната структура "Обединение на Загрижените за България"(ОЗБ).....статии от Кубрат Томов (Кубрат Томов е специалист по парапсихологични феномени, експерт по контактьорство, биоенерготерапия, енергийни корекции и ясновидство. 67 - годишният изобретател е шеф на Дружеството по психотроника у нас и автор на десетки книги и стотици статии за свръхестественото. ).Ето как завършават статиите му от рода на :

- ВРЕМЕ Е... (Едно послание от Космоса)

- Последната - Истинската! - Надежда на българите
- Този безумно безумен свят - наш ли е?...и т.н.:
[QUOTE]
ПОИСКАЙТЕ  ИСТИНАТА ЗА СЕБЕ СИ И ЗА СВЕТА!

ПОЕМЕТЕ  ЛИЧНАТА  СИ  ОТГОВОРНОСТ!

ПРОЩАВАЙТЕ  НА  ДРУГИТЕ, НА СЕБЕ СИ И НА СВЕТА!

ПОМАГАЙТЕ  СИ!

ОБИЧАЙТЕ  СЕ!

И  ТОЗИ  СВЯТ  ЩЕ  СТАНЕ ГЕНИАЛНО  КРАСИВ, А  НИЕ  - НЕВЕРОЯТНО  ЩАСТЛИВИ!

Обединение на Загрижените за България (ОЗБ)

Движение за Нова Култура (ДНК)

РАЗМНОЖАВАЙ И РАЗПРОСТРАНЯВАЙ! НЕПРЕКЪСНАТО!


Кубрат Томов
Българската национална идея и мисия
Българска Първо издание
Компютърен набор: Кубрат Томов-младши
Компютърен дизайн: ДиМдкс
[/QUOTE]
...все още не мога да коментирам това,но става доста интересно как ще се развие ...специалист по парапсихологични феномени, експерт по контактьорство, биоенерготерапия, енергийни корекции +Българската национална идея и мисия smil4334aa44c7e89.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Petee
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 358
Участник # 382
Дата на регистрация: 15-May 06



Пак църквата е виновна. Ако се срине, заличи и забрави нещата ще се оправят, нали така smil4334ad1724132.gif
PMEmail Poster
Top
Sinclaire
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 230
Участник # 313
Дата на регистрация: 31-March 06



В зората на въдухоплаването се създава дестинацията Париж - Дакар. Тогавашните самолети са се зареждали много по-често от днешните. На пилотите им се е налагало да кацат и в пустинята, където хората на пустинята или "сините хора" с удоволствие са ги пленявали за откуп. Тогавашните откупи не са били в пари, а в чисто материални неща - оръжие, кожи, овце....
Сегашните либиици не се различават от дедите си, само че сега искат откуп в пари и отвличането е скрито под шапката на един фарс, на една бюрократичеста гавра, наречена "справедлив процес".
Единственото спасение за нашите медици си остава парите. Арабите са елементарни и неграмотни хора. Тези петиции, този вой където се нададе са прах в очите. Западните държави могат да помогнат или със санкции за Либия или с 4 милиарда "кръвнина", която либииците искат. И в двата случая българите сме безсилни.


--------------------
[size=medium][color=0000FF][font=Impact]?? ????? ? ????? ????????![/font][/color][/size]
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020